American Horror Story: Roanoke Cadılar Bayramı Korku Geceleri

Orlando ve Hollywood'daki olaylar farklı yaratıcı ekiplere sahiptir ve genellikle birbirleriyle dostça rekabet eder.

KomiserHaziran 16, 2017Görüntülenme 1520

Universal Studios‘un yıllık Cadılar Bayramı Korku Geceleri yaklaşık 30 yıldır devam eden bir gelenek, bu yılki şenliklerine American Horror Story: Roanoke ekliyor. Etkinlik her iki Universal’in Hollywood ve Orlando tema parklarında aynı anda, her biri farklı perili labirent sıralamasında yer alıyor. Horror Nights, korku fanatısının hayalini gerçekleştirdi; Horror Nights, konuklara Elm Caddesi’ndeki Kabus, The Texas Chainsaw Massacre ve The Exorcist dahil olmak üzere tüm zamanların en büyük korku filmlerinin içine girme fırsatı sundu.

Son yıllarda, olay, birden fazla olayda yer alan The Walking Dead‘in en önemli oyuncusu olan korku TV’sinde en iyi oyuna dayanan birkaç perili labirentine ev sahipliği yapmıştır. Crypt adlı klasik antoloji dizisi Masalları da birkaç kez ortaya çıktı. Geçen sene, FX hit Amerikan Korku Hikayesi hem Orlando hem de Hollywood’da Cadılar Bayramı Korku Geceleri’ne tercüme edildi. Labirent, misafirlerin Fiple Show’tan karnaval olan ünlü Murder Evi ve Kontes’in perili Hotel Cortez’inde yolculuk etmesine izin verdi.

Çok başarılı olan Amerikan Korku Hikayesi, Universal’in bu yıl her iki sahilde de geri döneceğini ancak hafif bir bükülme ile geri vereceğini söylediği Cadılar Bayramı Korku Gecelerine eklendi. AHS Orlando labirenti kısa süre sonra açıklanacak ve Roanoke, Asylum ve Coven mevsimlerine dayanan bölümlere yer verecek. Yeni teyit edilen AHS Hollywood labirenti, hayranların AHS’nin en son sezonunda yaptığı katliamla yakın ve kişisel kalmalarına izin vererek tamamen Roanoke üzerinde yoğunlaşacak.

Orlando ve Hollywood’daki olaylar farklı yaratıcı ekiplere sahiptir ve genellikle birbirleriyle dostça rekabet eder. Bu amaçla, yaratıcı yönetmen John Murdy, yakınlarda, bu yıl Orlando’dan farklı bir rotaya girme kararını detaylandırmak için HHN Hollywood’un Twitter hesabını ele aldı ve yalnızca AHS’nin tek bir sezonuna odaklanıyor.

Bu arada, bu sonbahar olayı izleyicileri Roanoke’a taşımaya odaklansa da, FX, Donald Trump ve Hillary Clinton arasındaki 2016’daki başkanlık seçiminde toplanacak olan AHS 7. sezonunu başlatacak. Bununla birlikte, iki aday yalnızca aktörler tarafından tasvip edilmeyen kampanyadan çıkan gerçek görüntülerle görülecektir. Birçok sebepten dolayı, bu muhtemelen iyi bir hamle.

Bu arada American Horror Story 7. Sezon Eylül 2017 tarihinde dizi izleyebileceksiniz.

Paylaşım: 1

Cevapla

Spoiler Yapmadan Önce Butona Basıp Spoiler Etiketi İçine Yorumunuzu Yazın.

Spoiler

17 yorum

 • Lockelamora
  4 ay önce
  Cevapla
  Ziyaretçi

  Güzel işler yapıyorsunuz. Keşke bu diziyi de ekleseniz, kaliteli bir şekilde izleme imkanımız olsa. Diğer sitelerde yayınlıyorlar ama çoğu player sıkıntılı. Google’da rasgele aramak yerine sizden izlemek isterdim. Normalde bir şey izlemek istediğimde sizin sitenizi açıyorum zira. Benimki ufak bir istek. Eklemezseniz de canınız sağolsun. Emekleriniz için teşekkürler.

  • Komiser
   4 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   sitemiz yeni olduğundan bir çok arşiv yok ama zamanla tüm arşiv eklenecektir. bu aralar ekiple ilgili sorunlarımızdan dolayı paylaşım yapamadık en kısa sürede kaldığımız yerden devam edecez. istediğiniz dizi zaten stemize eklenecek.

 • Cem
  4 ay önce
  Cevapla
  Ziyaretçi

  Admin turkce dublajli ekleseniz efsane olur

  • Komiser
   4 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   çıkarsa eklenir.

 • Eda
  4 ay önce
  Cevapla
  Ziyaretçi

  Geçen ay demiştiniz yüklenecek diye ama hala yüklenmedi bide hala yüklenecek diyip insanları oyalıyosunuz.game Of thrones dizisini herkezden önce izlettiniz teşekkürler ama şu zaman yüklenecek diyip insanları oyalamayın..ayrıca bizden başka bi yer Yok yok olsa bizde olur diyorsunuz ama ben american horror story 7.sezn bir ve iki bölümleri izledim bile başka siteden.

  • Komiser
   4 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   neden oyalayalım daha çıkmadıki nasıl izliyorsunuz. varsa link atın kontrol edelim.

 • XavienFlu
  4 ay önce
  Cevapla
  SetFilm Üyesi

  komiser diğer sitelerde 2. bölüm yayınlandı sizde hala bi ses seda yok hadi be yav

  • Ahmet Can
   4 ay önce
   Cevapla
   Editör

   En kısa sürede yüklenecektir kardeşim beklemede kal

 • XavienFlu
  5 ay önce
  Cevapla
  SetFilm Üyesi

  5 eylül deniliyordu yayın tarihi ama siteye ne zaman yüklenir

  • Komiser
   5 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   daha yayınlanmadı. takipteyiz.

 • Kemal Orgun
  5 ay önce
  Cevapla
  SetFilm Üyesi

  Ne zaman eklenecek?

  • Komiser
   5 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   eylül ortalarında gelecek.

 • Esmira
  5 ay önce
  Cevapla
  Ziyaretçi

  6.sezon yükleme şansımız varmı acaba ?

  • Burak Şahin
   5 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   bütün seznolar ekelnecektir takipte kalınız

 • Esmira
  5 ay önce
  Cevapla
  Ziyaretçi

  American horror story ne zaman yüklenir.?

  • Burak Şahin
   5 ay önce
   Cevapla
   Yönetici

   bu ay içersiinde eklenir takipte kalınız

   • Esmira
    5 ay önce
    Cevapla
    Ziyaretçi

    Teşekkürler emeğinize sağlık Harika bi site